Repüléstájékoztató

2024-02-14 17:32:04

Hirdetés adatai

  • Feladó: Virág László
  • Feladva: 2024-02-14
  • Lejár: 2024-05-14

Leírás

Állás információ

Állás neve
Hely
Hungary | Budapest
Szakmai terület
Egyéb
Foglalkozás

Csapat / szervezeti egység leírása

Nem szükséges előképzettség vagy szakmai tapasztalat, mindenre megtanítunk az 1 éves képzés alatt. Már a képzés idején is munkaviszonyod lesz, alapfizetést és cafeteriát is kapsz. A kisgépes forgalom folyamatosan növekszik, így hosszútávú karrierben gondolkodhatsz.

Feladatok és tevékenységek

A repüléstájékoztatók felügyelik és koordinálják a kisgépes forgalom biztonságos mozgását Magyarország alacsony légterében, a földtől számított 3000 méter magasságig.

A repüléstájékoztatók modern radarberendezések segítségével nyújtanak forgalmi tájékoztatást a kisgépek, a rendőr- és mentőhelikopterek, a magánrepülőgépek, vagy éppen a légterükön áthaladó utasszállító repülőgépek számára a nap 24 órájában.

Követelmények

Magyar |Anyanyelvi |Szükséges
Angol |Középszint |Szükséges

További követelmények

Európai Uniós állampolgárság
Legalább középfokú iskolai végzettség (18. életévet betöltve) és középfokú komplex angol nyelvvizsga
Büntetlen előélet

Amit kínálunk

Cafeteria
High-tech office environment
Long-term opportunities
Cutting-edge product development environment

További információ
Teljes munkaidő
Teljes munkaidő, 2 műszakos

Irodai munka

Cím

Régió: Országos
Település: országos megjelenés

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Típus: Szakmunka, fizikai/betanított munka
  • Elvárt nyelvismeret: Angol

Virág László
+36209584766

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések